ผู้เขียน หัวข้อ: บัญชีนี้รับ รีเบสได้ไหมครับ  (อ่าน 1132 ครั้ง)

ออฟไลน์ manit1234

• นักลงทุนขั้นเทพ
  • พลังน้ำใจ: 6
บัญชีนี้รับ รีเบสได้ไหมครับ
« เมื่อ: 08 กรกฎาคม 2013, 01:56:49 AM »
บัญชีนี้รับ รีเบสได้ไหม่ครับ

538731

อีกอย่างผมยืนยันตัวตนไปตั้งแตวันเสาร์แล้ว แตทำไม่ยังเงียบอยู่ครับผมทำไรผิดหรือเปล่าครับ
« แก้ไขครั้งสุดท้าย: 08 กรกฎาคม 2013, 02:08:45 AM โดย admin »

ออฟไลน์ admin

• Administrator
  • พลังน้ำใจ: 1109
    • ThailandForexClub
Re: บัญชีนี้รับ รีเบสได้ไหมครับ
« ตอบกลับ #1 เมื่อ: 08 กรกฎาคม 2013, 02:10:13 AM »
บัญชีนี้รับ รีเบสได้ไหม่ครับ

538731

อีกอย่างผมยืนยันตัวตนไปตั้งแตวันเสาร์แล้ว แตทำไม่ยังเงียบอยู่ครับผมทำไรผิดหรือเปล่าครับ

เสาร์/อาทิตย์ โบรกฯ หยุดนะครับ

เดี่ยวสอบถามให้ครับ --> http://thailandinvestorclub.com/index.php?topic=5046.0

ออฟไลน์ manit1234

• พลังน้ำใจ: 6
Re: บัญชีนี้รับ รีเบสได้ไหม่ครับ
« ตอบกลับ #2 เมื่อ: 08 กรกฎาคม 2013, 02:11:19 AM »
ทางโปรกตอบมาแบบนี้ มันคืออะหยังนิ ไม่เข้าใจภาษาอังกิด
admin help me Please   

Dear Client.
Please be informed that processing of your request [ticket # 266551] has been started
Your issue is assigned a unique identification number in the Company’s complaint handling system (Complaint ID 38796).
We will review it in compliance with the provisions of the Customer Agreement between the Company and the Client, Terms of Business and Complaint Policy and reply you in reasonable time.
For authentication reasons please remain the same e-mail address and refer to the Complaint ID in the “Subject” field of each subsequent communication to the Company related to the respective Complaint.
Our customer service is available Monday – Friday from 5:00 to 19:00 GMT time.

Should you have any further questions or requests, please do not hesitate to let us know: compliance@fxopen.com .
Kind Regards,
FXOpen Team

ออฟไลน์ admin

• Administrator
  • พลังน้ำใจ: 1109
    • ThailandForexClub
Re: บัญชีนี้รับ รีเบสได้ไหม่ครับ
« ตอบกลับ #3 เมื่อ: 08 กรกฎาคม 2013, 02:21:07 AM »
ทางโปรกตอบมาแบบนี้ มันคืออะหยังนิ ไม่เข้าใจภาษาอังกิด
admin help me Please   

Dear Client.
Please be informed that processing of your request [ticket # 266551] has been started
Your issue is assigned a unique identification number in the Company’s complaint handling system (Complaint ID 38796).
We will review it in compliance with the provisions of the Customer Agreement between the Company and the Client, Terms of Business and Complaint Policy and reply you in reasonable time.
For authentication reasons please remain the same e-mail address and refer to the Complaint ID in the “Subject” field of each subsequent communication to the Company related to the respective Complaint.
Our customer service is available Monday – Friday from 5:00 to 19:00 GMT time.

Should you have any further questions or requests, please do not hesitate to let us know: compliance@fxopen.com .
Kind Regards,
FXOpen Team

แค่การตอบรับครับ ว่าได้รับแจ้งแล้ว...